1219. VLAANDEREN, Jan zonder Vrees (1404-1419). TB (VF) € 100
1219. VLAANDEREN, Graafschap, Jan zonder Vrees (1404-1419), AR dubbele groot braspenning, 1409-1416, Gent. 1e uitgifte. Λ zonder dwarsstreep. Vz/ Wapenschilden van Bourgondië en Vlaanderen, daarboven toernooihelm. Kz/ Kruis met in de hoeken lelies en leeuwen. Interpunctie met op vz. en op kz. D.d.P. 10, 26; Martiny, Gent, 80. 4,68g. Zeer Fraai (Very Fine)
€ 100