1220. VLAANDEREN, Jan zonder Vrees (1404-1419). goede TB (good VF) € 600
1220. VLAANDEREN, Graafschap, Jan zonder Vrees (1404-1419), AR halve groot braspenning, 1409-1416, Gent. 1e uitgifte. Λ zonder dwarsstreep. Vz/ Wapenschilden van Bourgondië en Vlaanderen, daarboven toernooihelm. Kz/ Kruis met in de hoeken lelies en leeuwen. D.d.P. 10, 28; Martiny, Gent, 82. 1,33g Zeer zeldzaam Mooie patina. goede Zeer Fraai (good Very Fine)
€ 600