1221. VLAANDEREN, Philips de Goede (1419-1467). TB (VF) € 100
1221. VLAANDEREN, Graafschap, Philips de Goede (1419-1467), AR dubbele groot kromstaart, 1419-1428, Gent. Λ zonder dwarsstreep. Vz/ Leeuw n. l. met het wapenschild van de hertog. Kz/ Lang kruis met in de hoeken F-L-A-D. D.d.P. 11, 35; Martiny, Gent, 98. 3,29g. Zeer Fraai (Very Fine)
€ 100