1224. VLAANDEREN, Philips de Goede (1419-1467). pr. TB (a. VF) € 1000
1224. VLAANDEREN, Graafschap, Philips de Goede (1419-1467), AV twee derde gouden leeuw, 1454-1455, Brugge. Vz/ Zittende leeuw n. l. onder een gotisch baldakijn tussen vuurijzers. Kz/ Bourgondisch wapenschild op een gebloemd kruis. G.H. 4-2; Delm. 490; V.H. 17. 2,80g Zeer zeldzaam Licht geplooid. bijna Zeer Fraai (about Very Fine)
€ 1000