1225. VLAANDEREN, Philips de Goede (1419-1467). TB à SUP (VF - EF) € 750
1225. VLAANDEREN, Graafschap, Philips de Goede (1419-1467), AR dubbele stuiver, z.j. (1466-1467), Gent. Vz/ Bourgondisch wapenschild. Kz/ Gebloemd kruis met in het hart een lelie. G.H. 8-2b; D.d.P. 4, 55; Martiny, Gent, 131-3. 3,01g Zeldzaam. Zeer Fraai à Prachtig (Very Fine - Extremely Fine)
€ 750
Uit de verzameling Martiny, 638 en uit onze veiling 90, 9 december 2006, 772.