1230. VLAANDEREN, Maria van Bourgondië (1477-1482). TB (VF) € 150
1230. VLAANDEREN, Graafschap, Maria van Bourgondië (1477-1482), AR dubbel vuurijzer, 1477, Brugge. Vz/ Vuurijzer tussen twee tegenover elkaar zittende leeuwen. Spoorwieltje in afsnede. Kz/ Bourgondisch wapenschild op een gebloemd kruis. G.H. 39-3a; V.H. 55; Levinson II-29a. 2,66g. Zeer Fraai (Very Fine)
€ 150