1242. VLAANDEREN, Gent in opstand tegen Philips II (1581-1584). TB (VF) € 60
1242. VLAANDEREN, Gent in opstand tegen Philips II (1581-1584), Cu 12 mijten, 1581. Met wapen van Philips II. Vz/ *XII*GHENT*/ 1581 Klimmende leeuw n. l. Kz/ PACE ET IVSTITIA Gekroond wapenschild omringd door het halssnoer van het Gulden Vlies. Gilleman 6; V.H. 395; Martiny, Gent, 158. 5,72g. Zeer Fraai (Very Fine)
€ 60