1243. VLAANDEREN, Gent in opstand tegen Philips II (1581-1584). TB (VF) € 75
1243. VLAANDEREN, Gent in opstand tegen Philips II (1581-1584), Cu 6 mijten, 1581. Met wapen van Philips II. Vz/ *VI*GHENT*/ 1581 Klimmende leeuw l. Kz/ PACE ET IVSTITIA Gekroond en versierd wapenschild. Gilleman 9; Martiny, Gent, 159-2 (kleine letters); V.H. 397. 2,68g. Zeer Fraai (Very Fine)
€ 75
Uit verzameling A.M. Huntington, veiling 115, 8 december 2012, 921.