1244. VLAANDEREN, Gent in opstand tegen Philips II (1581-1584). TB (VF) € 50
1244. VLAANDEREN, Gent in opstand tegen Philips II (1581-1584), Cu 12 mijten, 1582. Met wapen van Frans van Alençon. Vz/ *XII*GHENT*/ MYTEN Klimmende leeuw n. l. Daaronder, 82. Kz/ Gekroond wapenschild, omringd door het halssnoer van het Gulden Vlies. Gilleman 20; V.H. 429; Martiny, Gent, 168-1. 4,72g Licht gecorrodeerd. Zeer Fraai (Very Fine)
€ 50