1246. VLAANDEREN, Philips IV (1621-1665). TB (VF) € 200
1246. VLAANDEREN, Graafschap, Philips IV (1621-1665), AR dukaton, 1662, Brugge. Tweede type. Vz/ Geharnarst bb. r. Kz/ Gekroond wapenschild gesteund door twee leeuwen. Onderaan het juweel van het Gulden Vlies. G.H. 327-6b; Delm. 286; V.H. 642. 32,35g Vlekjes. Zeer Fraai (Very Fine)
€ 200