990. NEDERLAND, FRIESLAND, Egbert I (1038/1039-ca. 1050). TB (VF) € 400
990. NEDERLAND, FRIESLAND, Graafschap, Egbert I (1038/1039-ca. 1050), AR denarius, Leeuwarden. Vz/ + ECBERTVS Kruis met vier punten in de hoeken. Kz/ NOTΛ tussen twee lijnen, daarboven en -onder de muntplaats LVVΛ-ERTN. Ilisch I, 21.12 var.; Dan. 519 var. 0,63g Zeer zeldzaam. Zeer Fraai (Very Fine)
€ 400