994. NEDERLAND, FRIESLAND, Bruno III (1050-1057). TB à SUP (VF - EF) € 100
994. NEDERLAND, FRIESLAND, Graafschap, Bruno III (1050-1057), AR denarius, Dokkum. Vz/ Gekroond hoofd naar r., met daarvoor een scepter. Kz/ In het midden •BR•VN•, met daarboven en -onder de muntplaats. Ilisch I, 21.19; Dan. 499; v.d.Ch. 1, 1. 0,64g Gereinigd. Zeer Fraai à Prachtig (Very Fine - Extremely Fine)
€ 100