999. NEDERLAND, FRIESLAND, Egbert II (1068-1090). TB à SUP (VF - EF) € 400
999. NEDERLAND, FRIESLAND, Graafschap, Egbert II (1068-1090), AR denier, 1068-1077 (?), Bolsward. Vz/ + VECBERTVS Gekroond bb. v.v. Kz/ + BODLSVVERT Bb. van Simon en Judas onder een kruis. Ilisch I, 22.7; Dan. 527b. 0,60g Zeldzaam. Zeer Fraai à Prachtig (Very Fine - Extremely Fine)
€ 400