1002. NEDERLAND, FRIESLAND, Egbert II (1068-1090). pr. SUP (a. EF) € 300
1002. NEDERLAND, FRIESLAND, Graafschap, Egbert II (1068-1090), AR denier, 1068-1077 (?), Leeuwarden. Vz/ + VECBERTVS Gekroond bb. v.v. Kz/ + LINVVΛRT• Bb. van Simon en Judas onder een kruis. Ilisch 22.10; Dan. 531. 0,66g Mooie patina. bijna Prachtig (about Extremely Fine)
€ 300