1005. NEDERLAND. B à TB (F - VF) € 100
1005. NEDERLAND, AR denarius. Imitatie van het Fries type van Bruno III geslagen te Leeuwarden (1050-1057). Vz/ Bb. naar r., met daarvoor een kruisscepter. Kz/ In het midden BRVN (teruglopend), met daarboven en -onder verbasterde legende. Ilisch I, -; Dan. -; v.d.Ch. -. 0,37g Zeer zeldzaam Corrosiesporen. Fraai à Zeer Fraai (Fine - Very Fine)
€ 100