1010. NEDERLAND, GRONINGEN, Bernulphus, bischop van Utrecht (1040-1054). TB à SUP (VF - EF) € 150
1010. NEDERLAND, GRONINGEN, Bernulphus, bischop van Utrecht (1040-1054), AR denarius. Vz/ Staf met legende BACVLVS in het veld. Kz/ Kruis met vier punten in de hoeken. Ilisch I, 18.3; Dan. 559 var. 0,70g Gereinigd. Zeer Fraai à Prachtig (Very Fine - Extremely Fine)
€ 150