1022. NEDERLAND, HOLLAND, Floris I (1049-1061). TB à SUP (VF - EF) € 2000
1022. NEDERLAND, HOLLAND, Graafschap, Floris I (1049-1061), AR denarius, Leiden. Vz/ Bb. met lans en kruisscepter van voren. Links drie punten. Kz/ Bb. van een heilig van voren, tussen -A. Ilisch I, 12.7; Dan. 1545. 0,52g Uiterst zeldzaam. Zeer Fraai à Prachtig (Very Fine - Extremely Fine)
€ 2000