1023. NEDERLAND, HOLLAND, Floris I (1049-1061). TB à SUP (VF - EF) € 2500
1023. NEDERLAND, HOLLAND, Graafschap, Floris I (1049-1061), AR denarius, Leiden. Vz/ Bb. met lans en kruisscepter van voren. Zonder punten in het veld. Kz/ Bb. van een heilig van voren, tussen A-. Ilisch I, 12.8 var.; Dan. 1545 var. 0,68g Van de grootste zeldzaamheid Gereinigd. Zeer Fraai à Prachtig (Very Fine - Extremely Fine)
€ 2500