1026. NEDERLAND, UTRECHT, Willem van Pont (1054-1076). SUP/TB (EF/VF) € 100
1026. NEDERLAND, UTRECHT, Bisdom, Willem van Pont (1054-1076), AR denarius. Vz/ Bisschop met kruisscepter en kromstaf v.v. Links, drie punten. Kz/ Stadsmuur met daarboven ECT. Ilisch I, 10.5; Dan. 542; v.d.Ch. 1, 8. 0,60g Gereinigd. Dubbelslag op kz. Prachtig/Zeer Fraai (Extremely Fine/Very Fine)
€ 100