1027. NEDERLAND, UTRECHT, Willem van Pont (1054-1076). TB à SUP (VF - EF) € 100
1027. NEDERLAND, UTRECHT, Bisdom, Willem van Pont (1054-1076), AR denarius. Vz/ Bisschop met kruisscepter en kromstaf van voren. Links, drie punten rond een ringetje. Kz/ Stadsmuur met daarboven ECT. Ilisch I, 10.10; Dan. 545a var.; v.d.Ch. 1, 8 var. 0,71g Gereinigd. Zeer Fraai à Prachtig (Very Fine - Extremely Fine)
€ 100