1248. VLAANDEREN, Karel II (1665-1700). B à TB (F - VF) € 200
1248. VLAANDEREN, Graafschap, Karel II (1665-1700), AR dukaton, 1666, Brugge. Eerste type. Vz/ Bb. r. als kind. Kz/ Gekroond wapenschild gesteund door twee leeuwen. Onderaan het juweel van het Gulden Vlies. G.H. 348-4a; Delm. 327; V.H. 692. 27,77g Korrosiesporen. Vermoedelijk uit een wrak. Fraai à Zeer Fraai (Fine - Very Fine)
€ 200