1213. VLAANDEREN, Lodewijk van Nevers (1322-1346). TB à SUP (VF - EF) € 200
1213. VLAANDEREN, Graafschap, Lodewijk van Nevers (1322-1346), AR halve groot, 1334-1337, Gent. A met dwarsstreep op vz. Vz/ + MONETA GANDENSIS Klimmende leeuw n. l. in een zespas. Kz/ LVDO-VIC' C-OMES- FLΛD Lang gevoet kruis met in de hoeken twee leeuwen en twee eenkoppige adelaars. Gaill. 187; Haeck, JEGMP (1985), C19; Martiny & Torongo GE 8/3. 2,08g. Zeer Fraai à Prachtig (Very Fine - Extremely Fine)
€ 200