1223. VLAANDEREN, Philips de Goede (1419-1467). TB à SUP (VF - EF) € 1250
1223. VLAANDEREN, Graafschap, Philips de Goede (1419-1467), AV gouden leeuw (lion d'or), 1454-1460, Brugge en Gent. Vz/ Zittende leeuw n. l. onder een gotisch baldakijn tussen vuurijzers. Kz/ Bourgondisch wapenschild op een gebloemd kruis. G.H. 3-2; Delm. 489; V.H. 16. 4,25g Krasjes op kz. Zeer Fraai à Prachtig (Very Fine - Extremely Fine)
€ 1250
Uit verzameling De Wit, veiling Künker 121, 12 maart 2007, 1424.