1009. NEDERLAND, GRONINGEN, Bernulphus, bischop van Utrecht (1046-1054). SUP (EF) € 250
1009. NEDERLAND, GRONINGEN, Bernulphus, bischop van Utrecht (1046-1054), AR denarius, Groningen. Vz/ Bb. van St. Bonifatius v.v. met kromstaf. Links en rechts, drie punten. Kz/ + VBERNOLPVS EPCVIIX In het veld, CRV/ONIN/C•. Ilisch I, 18.1.3 var.; v.d.Ch. 1, 18 var. 0,78g Zeldzaam Mooie patina. Prachtig (Extremely Fine)
€ 250